פרסום רופאי שיניים - מידע נוסף

פרסום רופאי שיניים - מידע נוסף

פרסום רופאי שיניים-הליך של השתלת שיניים

       השתלות שיניים נכללות בקטגוריית הפרוצדורות המצליחות ביותר ברפואת השיניים.

שעורי הצלחת ההשתלה בלסת התחתונה עומדים על 95% ובעליונה על 90%, כאשר השוני נובע מצפיפות העצם הנמוכה יותר בלסת העליונה. למרות אחוזי ההצלחה המדהימים.
יש לזכור כי כדי לעבור את הפרוצדורה בצורה מהירה ואיכותית יש צורך בשיתוף פעולה, הן של המטפל והן של המטופל!

קודם כל- מטפלים בחרדה!

במקרים של חרדה חריפה, הפתרון המושלם עבור המתרפא הוא טיפול דנטאלי בהרדמה מלאה. במהלכה פועלים שני צוותים- צוות הרדמה הכולל רופא מרדים ואחיות חדר ניתוח וצוות
של רופאי שיניים וסייעות. בשעה שהמטופל שוכב נינוח מתבצעים כל הטיפולים החודרניים הסובבים סביב השתלות השיניים. (הרמת סינוס, הוספת עצם, עקירות, שתלים וכו')

שתלים דנטליים כתחליף לשיניים בריאות


חשיבות מערכת הלעיסה אינה מורגשת עד אובדן השיניים. לעתים אף מחסור בשן בודדת עלול להתגלות כהרבה מעבר למכשול אסתטי וליצור בעיות מנשך, קשיי דיבור ולעיסה. בעבר,
השלמת המחסור בשיניים, לעתים חייבה את המתרפא בטיפול כירורגי מקדים כמו הרמת סינוס או השתלת עצם. החשש מפרוצדורות אלו הותיר מטופלים רבים עם תותבות נשלפות שהפכו למטרד.
הודות לשיטות ההשתלה הקיימות ניתן להשלים כל חוסר, ביום אחד וללא כל התערבות כירורגית מקדימה.

משלימים את החסר!


אובדן שן בודדת -  שתל בודד אינו נשען על השיניים הסמוכות. כך נשמר המשנן הטבעי והבריא באתר ההשתלה. בעת אובדן שן בצמוד למשנן בריא או בצמוד למשנן שאינו חזק דיו להוות בסיס לגשר – שתל יהיה מענה בעדיפות ראשונה.

חוסר במספר שיניים - עד פיתוח טכנולוגיית השתלים, הפתרונות המסורתיים שהוצעו לטיפול בחוסר של מספר שיניים צמודות, התבססו על שימוש בתותבת נשלפת הנשענת על שיניים סמוכות או "שיטת הגשר". בשיטה זו הותקן גשר שנשען
ע"ג מספר שיניים סמוכות שהושחזו כדי להקנות לו יציבות. התוצאה- היחלשות עד אובדן השן התומכת בתותבת או פגיעה במשנן הטבעי מחמת ההשחזה לביצוע גשר. לעומת זאת, השתל מקנה תוצאות בריאות ואסתטיות יותר, מפני שאינו פוגע
כלל במשנן הסמוך, תומך באזור השפה והלחי ושומר על רכס הלחי.

אובדן שיניים אחוריות - ללא שיניים אחוריות נשללת האפשרות לביצוע גשר. לכן הפתרונות המוצעים הם- תותבת חלקית או שתל, והשתל מטיב עם השיניים הרבה מעבר לתותבת החלקית.

לסתות מחוסרות שיניים - שחזור לסת מחוסרת שיניים מתאפשר במספר אופנים, זאת בהתאם לאנטומיית המטופל- מיקום כלי הדם והעצבים, מבנה הלסת (גובה ורוחב) וכן גם איכות וצפיפות העצם.
בין השיטות המתקדמות בעולם מצויה שיטת ה-all on 4 המבוססת על השתלת 4 שתלים בלסת (עליונה ו/או תחתונה ) והתאמת מערכת שיניים המחוברת בדרך קבע ע"ג השתלים..


מהו כוללת פרוצדורת ההשתלה?

לפני ההשתלה

בניית תכנית טיפולים דנטלית על סמך צילומי רנטגן ובדיקה קלינית. בדיקת ה-CT  מסייעת לרופא בבחינת אזור ההשתלה, במיוחד בצילומי CT  תלת מימדיים.
איסוף מידע עדכני ע"י בדיקות דם כלליות + א.ק.ג, ואישורים נוספים בהתאם לסטאטוס רפואי.
על סמך נתונים אלו נבחרת טכניקת הטיפול הרצויה וסוגי השתלים המותאמים לביצועה.
קיימת חובה על הרופא להבהיר בפני המטופל מהי התוכנית המוצעת, מהן האלטרנטיבות, סיכויי ההצלחה או הסיכונים הכרוכים. לאור נתונים אלו ייתן המטופל הסכמה לטיפול המוצע ורק לאחריה יתחיל ההליך הטיפולי.

מהלך ההשתלה

ישנן מספר שיטות שונות אך השוני ביניהן מתבסס על מועד ההשתלה והשיקום- האם ההשתלה תבוצע מיידית לאחר העקירה יחד עם מלאכת השיקום, או שתבוצע באופן הדרגתי.
השיטה המסורתית מתבססת על ביצוע ההשתלה, המתנה של 3-6 חודשים עד הטמעת השתל, חשיפתו בהליך כירורגי והתקנת השיקום הסופי ע"ג השתל )  מבנה + כתר או גשר ).
לעומת זאת, השיטות החדשניות יותר מאפשרות למטופל לצאת עם מערכת שיניים שלמה בטיפול בודד.
בין  השיטות הפופולאריות מצויות:

השתלת שיניים ב"העמסה מיידית". התקנת שתלים וביצוע עבודת השיקום על גביהם באותו יום.
שיטת all on 4. קיבוע צמד "שתלים ישרים" (ניצבים למישור הסגר) המקובעים בקדמת הפה וצמד "שתלים מוטים" בזווית של 450 בחלקו האחורי של חלל הפה. עוצמת התמיכה המתקבלת מאפשרת העמסה מיידית של 12 שיניים בכל גשר זמני.

מואסים בתותבות? מסתירים את החיוך בגלל מחסור בשיניים?
פנו אלינו עוד היום- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השתלים בעלי פני שטח ייחודיים המזרזים את היצמדות הרקמה לשתל, משפרים את אחיזתו, ומשפרות הטמעת שתלים מידית. מלבד אחוזי הצלחה אלו, טכנולוגיית ה"נובל גייד" מקלה על ההליך עצמו וחוסכת בחיתוך חניכיים, וכן גם מאפשרת תכנון מקדים של מראה החיוך הרצוי.

מעוניינים בהשתלות שיניים מתקדמות על ידי טובי המקצוענים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כי לחיוך שלכם מגיע את הטוב ביותר!

אל העמוד הקודםחיפוש באתר

לחצו כאן ליצירת קשר

מנוי חודשי לחבילה מגוונת

בפרסום, מיתוג ,שיווק וקידום באינטרנט במנועי החיפוש במדיה החברתית ובמדיה הדיגיטלית שיחשפו את שירותי הרופא/המרפאה לעשרות אלפי גולשים ממוקדים